Novinky na prodejnách

G-SHOCK ZAHÁJIL SPOLUPRÁCI S KRÁLOVSKOU NIZOZEMSKOU NÁMOŘNÍ ZÁCHRANNOU INSTITUCÍ (KNRM)

G-SHOCK a Královská nizozemská námořní záchranná instituce (KNRM) spojily své síly ve zbrusu nové řadě GWN-Q1000, která je skutečným přínosem z hlediska „odolné hodinky pro houževnaté profesionály“. Hodinky jsou vybaveny čtverým snímačem pro sledování neustále se měnících podmínek na moři. Tato spolupráce zajišťuje, že dobrovolníci KNRM nosí hodin-ky splňující ty nejvyšší požadavky, které jsou kladeny na materiály, které musejí fungovat za extrémních podmínek na moři. G-SHOCK GULFMASTER splňuje tyto požadavky jako žádný jiný.

Edward Zwitser, zodpovědný za obchodní síť KNRM, říká: „Od prvního setkání mě zaujal profesionální pří-stup všech zúčastněných, stejně jako způsob, jak se CASIO upřímně starala o zájmy KNRM. V CASIO našla KNRM skutečného partnera. Pokud se lidé z CASIA podobají svým výrobkům, o nové G-Shock jsem plně přesvědčen!

Královská nizozemská námořní záchranná instituce (www.KNRM.nl) přichází na pomoc a záchranu osob, které jsou v nesnázích na moři nebo na větších vnitrozemských vodních cestách. Od doby svého založení v roce 1824 tak KNRM činí jako nezávislá organizace, nedotovaná a zcela závislá na darech. Jejích 45 záchran-ných stanic je obsazeno dobrovolnými záchranáři a do akce je povoláno za rok více než 2000krát za rok, kdy bezpečně dopraví na břeh přes 3000 osob.

Hodinky GWN-Q1000 jsou vybaveny jedinečnou a zcela novou technologií Quad Sensor, která zahrnuje výškoměr, teploměr, hloubkoměr a barometr sledující neustále se měnící podmínky na moři a tím i podpo-rující záchranné práce. Vedle toho jsou hodinky opatřeny digitálním kompasem a využívají solární energii.

Pouzdro hodinek je vyrobeno z uhlíkových vláken, což zajišťuje jejich odolnost a umožňuje jejich použití na moři. Na plášť tlačítek je použita kovová trubička pro zlepšení odolnosti vůči vodě, takže s ovládacími tlačít-ky lze pracovat stejně dobře i ve vodě.

Specifikace:
 
 - dvojí osvětlení
 - nárazuvzdorné
 - pouzdro z ušlechtilé nerezavějící oceli
 - poháněné solární energií
  - rádiem řízené (EU, USA, JPN, CHN)
 - neonový displej
 - barometr (260 / 1100 hPa)
 - teploměr (-10 °C / + 60 °C)
 - kompas
 - výškoměr: 10 000 m
 - indikátor přílivu a odlivu
 - hloubkoměr až do -50 m
 - východ a západ slunce
 - funkce světového času
 - stopky - 1/100 s - 24 h
 - odpočítávání - 1/1 s – 1 h
 - 5 alarmů za den
 - automatická ruční kalibrace
 - zvuky zapnutí / vypnutí tlačítek
 - funkce posunu ručiček
 - inteligentní přístup
 - zámek korunky
 - automatický kalendář
 - zobrazení času 12/24 hodin
 - safírové sklo
 - kompozitní plášť z uhlíku a plastů
 - kaučukový řemínek
 - indikátor kapacity baterie
 - odolnost proti vodě až 20 bar
 

O G-SHOCK
Hodinky G-SHOCK se zrodily z nápadu a touhy vytvořit nerozbitné hodinky. Technici ze společnosti CASIO následovali koncept „třikrát deset“, což znamená, že hodinky vydrží pád z výšky 10 metrů, tlak vody 10 barů a mají životnost 10 let na jednu baterii.
Od chvíle, kdy byly hodinky G-Shock v roce 1983 uvedeny na trh, důsledně se řídí tímto konceptem a dále zdokonalují modely G-Shock.

O Casio Computer Co., Ltd.
Casio Computer Co., Ltd. je jedním z předních světových výrobců spotřební elektroniky a řešení pro kance-lářské stroje. Od svého založení v roce 1957 se Casio snaží realizovat své firemní krédo „kreativita a přínos“ zaváděním inovativních a nápaditých produktů. Zprávy a informace o výrobcích Casio jsou k dispozici na adrese http://world.casio.com.


Najít prodejnuZpět do novinek