Novinky na prodejnách

Casio uvedlo na trh další modely z řady analogových hodinek, které se automaticky připojují k internetovým časovým serverům pro zjišťování přesného času

Casio Computer Co., Ltd., oznámila, že uvede na trh nejnovější přírůstky v sortimentu kovových analogových hodinek pro muže řad EDIFICE pro muže a SHEEN pro ženy. Nové modely jsou navázány na smartphone a kalibrují čas připojením k časovým serverům na internetu.

Od uvedení EDIFICE EQB-500D na trh v roce 2014 Casio nadále vyvíjí pokročilé analogové hodinky, které ve spojení s chytrými telefony kalibrují čas a umožňují uživatelům nastavit funkce z aplikace smartphonu. Oblíbené řady EDIFICE EQB-600D a SHEEN SHB-100, které přišly na trh počátkem tohoto roku, ukazují přesný čas kdekoli na světě pomocí připojení k časovým serverům na internetu pomocí zdokonalené aplikace pro smartphone.

Nejnovějším přírůstkem v řadě EDIFICE pro muže je EQB-700D, nový model v sérii s připojením ke smartphonu. Ciferník hodinek se vyznačuje zakřiveným dvojitým sklem, elegantním pouzdrem a výrazným uspořádáním ciferníku, které dávají hodinkám stylový vzhled. Indikátor baterie je umístěn v poloze 10 hodin, takže uživatel na první pohled zjistí, zda hodinky potřebují dobít.

Nejnovějším přírůstkem v řadě SHEEN pro ženy je SHB-200, nový model řady Time Ring. Nové hodinky jsou vybaveny ciferníkem se světovým časem se dvěma kruhy, jejichž cílem je vyvolat dojem diamantových plošek. Speciální povrchová úprava kroužku na pozici 6 hodin mu dodává diamantový lesk, zatímco kroužek v poloze 8 hodin se vyznačuje krásně třpytivým mnohaploškovým povrchem.

Nové hodinky se propojují s aplikací smartphone, která se automaticky připojuje k časovým serverům na internetu, které čtyřikrát denně vysílají přesné časové údaje pro kalibraci času. Tyto vysoce výkonné analogové hodinky nabízejí různé funkce, aniž by jejich ovládání bylo nadmíru složité, takže je například snadné nastavit při cestách do zahraničí světový čas z aplikace smartphone nebo nastavit místní času pouhým stiskem jediného tlačítka.

 
EQB-700D

voděodolnost 10 bar
komunikační specifikace komunikační
standard
Bluetooth® s nízkou spotřebou
rozsah signálu do 2 m (může se lišit v závislosti na okolních podmínkách)
funkce hodinek duální čas změna domovského města
další funkce funkce mobilního připojení (světový čas: více než 300 měst, automatické nastavení času, nastavení času jedním stiskem, funkce nalezení telefonu); úplný auto-kalendář; zobrazení dne a data; indikátor stavu baterie
přesnost při normální teplotě
 
±15 sekund za měsíc
* Když nikdy nebyly spojeny se smartphonem
zdroj energie Tough Solar power system (solární nabíjecí systém)
nepřetržitý provoz Asi 19 měsíců s funkcí úspory energie * ON po plném nabití.
* Necháte-li hodinky ve tmě, ručičky se zastaví, aby šetřily energii
velikost pouzdra 52,1 × 48,2 × 13,3 mm
celková hmotnost cca 161 g
 
SHB-200

voděodolnost 5 bar
komunikační specifikace komunikační
standard
Bluetooth® s nízkou spotřebou
rozsah signálu do 2 m (může se lišit v závislosti na okolních podmínkách)
funkce hodinek duální čas změna domovského města
další funkce funkce mobilního připojení (světový čas: více než 300 měst, nastavení času jedním stiskem, automatické nastavení času, funkce nalezení telefonu); úplný auto-kalendář; zobrazení data; upozornění na slabou baterii
zdroj energie Tough Solar power system (solární nabíjecí systém)
nepřetržitý provoz Asi 22 měsíců s funkcí úspory energie * ON po plném nabití.
* Necháte-li hodinky ve tmě, ručičky se zastaví, aby šetřily energii
velikost pouzdra 41,6 × 34,9 × 10,0 mm
celková hmotnost cca 84g


* App Store a iPhone jsou ochranné známky společnosti Apple Inc.
* Google Play a Android jsou ochranné známky společnosti Google Inc.
* Slovní značka a loga Bluetooth® jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Bluetooth SIG, Inc. a veškeré použití těchto značek společností Casio Computer Co., Ltd. je na základě licence.


Najít prodejnuZpět do novinek